MOBILŪS KONDICIONIERIAI
-
Mobilūs oro kondicionieriai naudojami, jei patalpos orą reikia vėsinti tik epizodiškai arba norint turėti galimybę įrenginį pernešti į kitą patalpą. O taip pat susidarius neįprastai nepalankioms oro sąlygoms ar sugedus stacionariai vėsinimo įrangai. Mobilius oro kondicionierius taip pat galima naudoti drėgmės surinkimui, tokiu atveju reikia nuimti lankstujį ortakį ir uždaryti patalpos duris ir langus. Mobilių kondicionierių darbo efektyvumui padidinti rekomenduojama uždengti ortakio išvedimo į lauką vietą tarp pravertų lango rėmų izoliacine medžiaga. Rekomenduojama mobilų kondicionierių apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių užuolaidomis ar žaliuzėmis bei uždaryti langus ir duris. Oro kondicionierių statykite ant lygaus paviršiaus ir tik sausoje vietoje – atokiai nuo vietų, kur gali patekti vanduo (pvz., lietus). Nešiojamas kondicionierius veikia efektyviau, jei filtrai kruopščiai išvalyti. Oro paėmimo filtrų negalima uždengti užuolaidomis ar kitokiais objektais.
1 - 9 iš 9 -
Mobilus oro kondicionierius naudojamas, jei patalpos orą reikia vėsinti tik epizodiškai arba norint turėti galimybę įrenginį pernešti į kitą patalpą. O taip pat susidarius neįprastai nepalankioms oro sąlygoms ar sugedus stacionariai vėsinimo įrangai.
Jei naudojate mobilų oro kondicionierių miegamajame, kad galėtumėt išsimiegoti, tai padaryti sudėtinga dėl įrenginio skleidžiamo garso, todėl norėtume patarti, tokiu atveju, geriau oro kondicionierių įjungti dieną ir taip atvėsinti patalpą iki norimo komforto lygio, o prieš naktį jį išjungti ar palikti „SLEEP“ režime, kuriame kondicionierius reaguos į kas valandą 1 laipsniu kylančią temperatūrą nuo nustatytos valdymo bloke ir todėl kas valandą įrenginys veiks vis tyliau ir tyliau.
-
Susisiekite su mumis adresu: Savanorių pr. 151, Vilnius; tel. +370 611 400 07 , el. paštu: promo@e-nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie mobilius oro kondicionierius, jų kainą ir dominančių produktų funkcijas bei kitus aktualius parametrus.